o nas

Jesteśmy zespołem otwartym na Twoje potrzeby, nasze doświadczenie w branży jest już pełnoletnie - każde rozwiazanie o jakim pomyślisz, albo jeszcze nawet o nim nie wiesz zaprojektujemy, wykonamy, dostarczymy i zamontujemy u Ciebie a potem będziemy je monitorować, dbać o sprawność, przeglądać i ewentualnie naprawiać. Naszą bazą jest Zakopane, ale działamy w całym kraju i nie tylko :) Nasz serwis w razie awarii dotrze do Ciebie w nie dłużej niż 24h

Wykonujemy wszelkie systemy zasilania rezerwowego, bezprzerwowego i autonomicznego, od zasilania domów jednorodzinnych po wielkie fabryki. Najbardziej fascynują nas niestandardowe, nowatorskie rozwiązania, oraz logistyka w wymagających miejscach i warunkach.

Jesteśmy liderem branży - współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce, Europie i na świecie. Mamy autoryzację wielu producentów w zakresie sprzedaży oraz serwisu gwarancyjnego i pogwrancyjnego. Posiadamy flotę w pełni wyposażonych serwisów mobilnych, oraz ludzi z pasją, zaangażowaniem i doświadczeniem. Nasze realizacje znajdziecie w najwyższych (Kasprowy Wierch 1987 npm) najtrudniejszych (Dolina Pięciu Stawów Polskich Tatry Wysokie) pływających (barki i statki) i zupełnie normalnych miejscach rozsianych po całej Polsce.